Roboty tnące rozgrzanym drutem.

Dostarczamy rozwiązania do cięcia styropianu dedykowanymi narzędziami takimi jak rozgrzany drut, pożądane głównie w branżach reklamowych, gdzie dzięki szybkiemu odcięciu naddatków obróbka zgrubna jest skrócona do 30% czasu obróbki.

Kolejną cechą obróbki cięcia rozgrzanym drutem jest zachowanie czystości na wysokim poziomie, odcinany materiał jest zbitą bryłą, którą wystarczy podnieść po odpadnięciu od bryły, w przeciwieństwie do frezwoania gdzie efekt burzy śnieżnej i zasp w stacji roboczej jest normą.

robot tnący cnc
robot tnący

Cięcie Nożem oscylacyjnym, plazmą, frezem i wodą.

Roboty przemysłowe dzięki swojemu zasięgowi, wysokiej redundancji pozycji i zaawansowanemu wsparciu inżynierskiego środowiska do programowania Off-line stały się ogromną konkurencją dla tradycyjnych maszyn portalowych w dziedzinie cięcia nożem, plazmą, frezem oraz wodą.

Projektujemy, doradzamy, budujemy i przezbrajamy istniejące stanowiska dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki wdrożeniu naszych rozwiązań i stałej współpracy możesz zwiększyć możliwości Twojego zakładu, zredukować koszty i zwiększyć wydajność produkcji.

ROBOTYZACJA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH

Z nami stworzysz wydajne, zopytmalizowane i funkcjonalne rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do konsultacji!