ZWIĘKSZYMY DOKŁĄDNOŚĆ TWOJEGO ROBOTA!

Kalibracja narzędzi robota

Jako jedyni w Polsce posiadamy własną procedurę kalibracyjną, która zapewnia najwyższą dokładność wyznaczenia punktu TCP narzędzi dla robotów przemysłowych.

Skalibrowane przez nas narzędzie zapewniają wysoką dokładność wykonywanych operacji przez robota, płynną dynamikę ruchu oraz poprawienie efektu końcowego obróbki. Przekłada się to na lepsze warunki pracy dla przekładni i napędów, a co za tym idzie wydłużenie cyklu pracy pomiędzy serwisami.

Precyzyjny Robot
Kalibracja Robota

Kalibracja osi robota

Wykonujemy kalibracje osi robota, które umożliwają precyzyjną pracę w przestrzeni. Szczególnie ważne przy aplikacjach cięcia, frezowania, spawania i pomiarów.

Usługę kalibracji wykonujemy na życzenie Klienta oraz w momencie kolizji osi robota, wymianie przekładni, silnika, osi lub gdy precyzja jest na niskim poziomie.

Kalibracja kinematyki stanowisk zrobotyzowanych

Nasza firma wykorzystuje własne procedury pomiarowe do zapewnienia kalibracji na granicy pełnego potencjału robota co znacznie zwiększa dokładność stanowiska zrobotyzowanego i zapewnia najlepsze efekty obróbki.

Kalibracja stanowiska zrobotyzowanego

Kalibracja stanowiska zrobotyzowanego

Wszystkie stanowiska zrobotyzowane wykorzystują bazy zewnętrzne, dzięki którym robot wie gdzie znajduje się jego narzędzie w przestrzeni oraz w jakich miejscach są otaczające go urządzenia i detale.

Kompletna kalibracja jest wykonywana zawsze podczas wdrażania stanowiska przez zmierzenie wszystkich elementów aktywnych w celi robota. Kalibracja robotów jest szczególnie ważna przy procesach obróbczych takich jak frezowanie, cięcie, nakładanie materiałów, szlifowania, polerowania, gratowania oraz procesach off-lineowego programowania gdzie wszelkie odchyłki od tolerancji dyskwalifikują produkt.

Skontaktuj się z nami

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie powstałe pytania najszybciej jak to możliwe, bez względu na wybrany kanał kontaktu.

  IMIĘ *

  NAZWISKO *

  ADRES EMAIL *

  NUMER TELEFONU

  TEMAT

  DZIAŁ

  NAPISZ JAK MOŻEMY POMÓC?