optymalizacja robotow
zoptymalizowany robot

Projektowanie i optymalizacja.

Zajmujemy się projektowaniem modeli maszyn i urządzeń z wykorzystaniem środowiska CAD pod potrzeby przemysłu.

Opracowujemy rozwiązania w oparciu o modele opisowe/ ideowe, modele ze skanerów optycznych, narzucone ograniczenia masy, środka ciężkości, momentów bezwładności i sztywności. Dostarczamy modele 3D, rysunki techniczne oraz dokumentację projektowanych elementów. Nasze rozwiązania spełniają normy jakościowe, prawne oraz niestandardowe wymagania stawiane przez Klientów.

Narzędzia foto realistycznej wizualizacji, które w bardzo wierny sposób odwzorowują rzeczywisty wygląd modelu/maszyny pozwalającym we wczesnym stadium określić walory estetyczne.

Dzięki założeniom projektowym jesteśmy w stanie wykonać analizę obciążeniową bryły i wzmocnić ją w miejscach newralgicznych lub zoptymalizować konstrukcję pod kątem działających na model sił, momentów lub ciśnień. Takie możliwości są kluczowe przy projektowaniu precyzyjnych przyrządów, które są poddawane ciągłym siłą i obciążeniom. Jakość finalnego produktu i terminowość wykonania usługi projektowania są dla nas zawsze osiąganym celem.

zaprojektowane stanowisko
zoptymalizowane stanowisko robocze

Stosujemy inżynierię odwrotną do rekonstrukcji kształtów detali na podstawie modeli siatkowych, otrzymanych najczęściej w procesie skanowania 3D, który nie nadaje się do dalszej obróbki technologicznej i wymagaja przebudowania całego modelu na format powierzchniowy lub bryłowy.

ROBOTYZACJA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH

Z nami stworzysz wydajne, zopytmalizowane i funkcjonalne rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do konsultacji!