Aplikacje paletyzacji zrobotyzowanej.

Aplikacja paletyzacji jest jedną z najpopularniejszych aplikacji robotycznych, która znajduje zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu. Opracowujemy koncepcję całego procesu i wyposażamy nasze stacje w parametryczny interfejs, dzięki któremu nasi Klienci są w stanie wykonywać szybkie przezbrojenia pod nowy detal bez angażowania firm zewnętrznych.

robot przenoszący

Jak wyglądają nasze systemy paletyzacji?

Nasze systemy paletyzacji są wyposażone w chwytaki o budowie stałej i wielozadaniowej na potrzeby maksymalnej oszczędności czasu cyklu, co oznacza adaptację mechaniczną chwytaka do różnych detali na linii produkcyjnej bez konieczności każdorazowego przezbrajania.

Systemy chwytakowe używane do przenoszenia i paletyzacji charakteryzują się niską masą, wysoką stabilnością chwytu i powtarzalnością spozycjonowania detalu. Przemyślana konstrukcja znacząco wpływa na krótsze czasy cyklu, redukcję działających sił w procesie oraz wydłużony czas życia maszyny. Systemy bezpieczeństwa pozwalają na ciągły monitoring pracy chwytaka, obecności ciśnienia w układzie, chwytu detalu/detali, nieprzewidzianych kolizji czy automatycznego przedmuchu ssawek w pomieszczeniach mocno zapylonych.

Aplikacje Przenoszenia

Realizujemy aplikacje przenoszenia każdego rodzaju detali z zastosowaniem robotów tradycyjnych i przystosowanych do bezpośredniej współpracy z ludźmi. Dzięki coraz bardziej rozwijających się systemach chwytaków przyssawkowych możemy realizować obsługę niemal każdego detalu, bez względu na wagę, kształt, materiał i fakturę powierzchni.

W przypadku obsługi skrajnie różnych detali projektujemy chwytaki hybrydowe gotowe do automatycznej detekcji detalu i przezbrojenia się konstrukcji „w locie” lub wymiany całego systemu chwytakowego.

chwytak robota

ROBOTYZACJA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH

Z nami stworzysz wydajne, zopytmalizowane i funkcjonalne rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do konsultacji!