Wdrożenie zrobotyzowanego gratowania.

Wysokie zapylenie, hałas, monotonne czynności, zagrożenie dla życia i zdrowia człowieka przy obróbce detali gwarantują idealne warunki do wdrożenia robota przemysłowego.

robot gratujacy

Co zyskujemy wdrażając robota do gratowania?

Angażując robota do aplikacji gratowania jesteśmy w stanie przenieść pracowników obsługujących proces ze szkodliwego środowiska do działu obsługi i nadzoru maszyny, a szkodliwy zakres obowiązków powierzyć mechanicznemu ramieniu. Robot jest w stanie wykonać pracę szybciej, precyzyjniej, powtarzalnie, bez zmęczenia, a pył, wysoka temperatura i hałas nie wpływają na pracę i efektywność robota.

W zależności od specyfiki projektu dobierany jest dedykowany robot oraz wybierany jest wariant robot trzyma detal lub robot trzyma narzędzie. Dobierana jest również najwydajniejsza metoda programowania robota Offline lub On-line. Oprogramowanie do programowania Off-line zapewnia możliwość obsługi procesu i wdrażania nowych detali bez konieczności angażowania specjalisty od systemów zrobotyzowanych. W oparciu o wymagania klientów projektujemy, planujemy i wdrażamy całą procedurę obróbki.

ROBOTYZACJA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH

Z nami stworzysz wydajne, zopytmalizowane i funkcjonalne rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do konsultacji!